Pages

Monday, May 21, 2012

Govor jednog hydroxy inžinjera


Nadam se da će sve ovde objavljeno da pomogne drugima, da ne morate da potrošite mnogo vremena i novca kao ja čitajući razne internet teorije o elektrolizi vode. Teško je ne nagomilati informacije, sam sam otkrio na mom ličnom trošku. Moramo biti nesebični u ovim globalnim pitanjima. Ono što čovek mora da shvati je da ako radimo zajedno na ovim projektima, onda ćemo možda jednog dana rešiti pitanje automobila na vodu. Neće niko od nas zaraditi milijarde, ali ako uspemo nećemo morati da brinemo o našoj deci i deci naše dece, dugo nakon što smo otišli. Kako smo krenuli, svet ide u katastrofu, samouništenje. Fosilna goriva će se potrošiti za nekoliko decenija. Ako ne pomognemo jedni drugima nesebično deleći znanje, onda ne postoji ništa što bi zaustavilo to samouništenje. U svakom slučaju sami smo zaslužili to što dolazi do nas ... 

No comments:

Post a Comment